MediaMarkt’tan ‘Eskiyi Getir Yeniyi Götür’ fırsatı

Melih Bayram Dede
2 min readApr 2

MELİH BAYRAM DEDE

Sürdürülebilir bir dünyayı desteklemek, çevremiz ve toplumumuza faydalı olabilmek için eski elektronik ürünleri değerlendirmek ve gerektiğinde geri dönüştürmek önem kazanıyor. Bu noktada MediaMarkt Türkiye tarafından Eskiyi Getir Yeniyi Götür adlı bir proje yürütülüyor.

Bu düşünce doğrultusunda mağazalarında sürdürülebilirlik sürecini destekleyen kampanyalara yer veren MediaMarkt, Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasıyla eski cihazınızı sizden belli bir fiyata alıp, istediğiniz yeni bir cihaza uygun fiyata sahip olmanızı destekliyor.

Peki Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyası hangi ürünlerde geçerli? Hemen cevap verelim: Kampanya kapsamında Akıllı Telefon, Tablet, Akıllı Saat, Mac cihazları (Outlet ürünler hariç) ile eski cihazı yenileme işlemi yapabiliyorsunuz. Üstelik kampanyaya katılmak çok kolay.

Eski cihazınızı sisteme girin

Öncelikle buradan “Eskiyi getir Yeniyi götür” kampanya sayfasına giriş yapmalısınız. MediaMarkt’a üye değilseniz üye olmanız, üye girişi yaptıktan sonra sayfanın üstündeki “Eskiyi getir Yeniyi götür” Kampanyasından Faydalanmak İçin Tıkla sayfasına girmeniz gerekiyor.

Bu sayfadan değişim için göndermek istediğiniz cihazın kategorisini seçmeniz gerekiyor. Cihazınızı dilerseniz size en yakın MediaMarkt mağazasına teslim edebiliyor veya adresinize gönderilecek “Geri Gönderim Kiti”ni anlaşmalı kargo firmaları ile kapınızdan ya da şubeden ücretsiz gönderebiliyorsunuz.

Bu süreçte eski cihazınızın modelini, markasını ve diğer bilgileri sisteme girmeniz gerekiyor. Eski cihazın geri alım bedeli karşınıza çıkacak ve kabul ederseniz bu bedelin hesabınıza yatması için iletişim ve banka bilgilerinizi detaylıca girmeniz gerekecek.

‘Teknoloji ve Hayat’ adlı kitabım çıktı. Satın alma bilgisini burada bulabilirsiniz.

Uygun fiyatlı kulaklık HyperGear Xpods Pro TWS, powerbank ve duvar şarj cihazı incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanalıma abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutmayın!

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdedecom
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede
Telegram: https://t.me/melihbayramdede

Melih Bayram Dede