Akıllı saat satın alacaklara dört tavsiye

Melih Bayram Dede
2 min readMay 21

MELİH BAYRAM DEDE

Önce akıllı telefonlar hayatımıza girdi ve vazgeçilmez iletişim aracı haline geldi. Ardından saatlerimiz akıllandı ve hayatımızın önemli bir parçası oldu. Şu an neredeyse akıllı saat olmadan bir hayat düşünemiyoruz. Akıllı telefonlarla birlikte çalışan ve mobil uygulamayla elde ettiği verileri senkronize eden akıllı saatler, bugün bize sadece zamanı göstermiyor; uygulama zenginliği ve özelleştirilebilir fonksiyonlarla bize hayat yolculuğumuzda adeta kılavuzluk yapıyor.

Acil durum teknolojisi

Günlük hayatımızda şık bir aksesuar olarak eşlik eden akıllı saatler, günlük aktivitelerimiz ya da spor faaliyetlerimizde elde ettiği verilerle bize yön gösteriyor. Günlük aktivite seviyemizi, uyku durumumuzu, sağlık verilerimizi akıllı saatimizden öğreniyor ve gerekiyorsa kendimize çekidüzen veriyoruz. Trafik kazalarında ya da düşme gibi olağandışı durumlarda acil yardım hattını otomatik arayan, hayat kurtaran fonksiyonlarla zenginleşen akıllı saatler, artık vazgeçilmez teknolojik cihazlar oldu.

Apple Watch Series 8

Applen’ın Watch Series 8 akıllı saat, Geceyarısı Alüminyum Kasa ve Gece Yarısı Spor Kordon ile birlikte günlük hayatınızda size eşlik edecek şık bir aksesuar. Spor aktiviteleri ve uyku takibi için ideal ürünlerden biri olan Apple Watch Series 8, kadın sağlığı takibi için de gereken tüm fonksiyonları içeriyor. Acil durumlarda yardım almayı sağlayan Trafik Kazası Algılama fonksiyonu ise hayat kurtaran bir özellik. Aynı şekilde düşme algılama fonksiyonu da sizi hemen acil yardım hattına bağlıyor. Gerektiğinde saatin yan düğmesini kullanarak Acil SOS çağrısı iletme şansınız da var.

‘Teknoloji ve Hayat’ adlı kitabım çıktı. Satın alma bilgisini burada bulabilirsiniz.

Uygun fiyatlı kulaklık HyperGear Xpods Pro TWS, powerbank ve duvar şarj cihazı incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanalıma abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutmayın!

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdedecom
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede
Telegram: https://t.me/melihbayramdede

Melih Bayram Dede